- LEDVANCE

Цена
€10 09 / 19 73 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E14 |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Цветност на светлината | RGB |
| Мощност (W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 470 lm |
| Цветна температура (K) | 2700-6500K |
| С димер | Да |
| Съвместима платформа | Google Home, Amazon Alexa |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| Напрежение | 220-240V |
| Дълготрайност (h) | 15000 h |
| Енергиен клас | A+ |
| Изисква хъб | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Умна LED крушка LEDVANCE SMART+ CLP40 Wi-Fi RGB – E14, 5W, 470lm
Превърнете стаята си в интелигентно осветление с LEDVANCE SMART+ CLP40 Wi-Fi RGB свещ. Управлявайте цветовете и яркостта от телефона си, задавайте таймери или синхронизирайте с гласовия си асистент – без нужда от хъб. Насладете се на милиони цветове и димираща бяла светлина (2700-6500K) директно чрез Wi-Fi.
Ключови Предимства
- Управление отвсякъде – Регулирайте осветлението чрез приложението LEDVANCE SMART+ или с глас чрез Amazon Alexa и Google Home.
- Пълна RGB + регулируемо бяло – Избирайте от 16 милиона цвята или топло-студено бяло според настроението.
- Без хъб – Свързва се директно с домашната Ви Wi-Fi мрежа, лесна настройка.
- Енергийно ефективна – Само 5W консумация, еквивалент на 40W крушка с нажежаема жичка, дълъг живот.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E14 |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| Мощност | 5W |
| Светлинен поток | 470 lm |
| Цветност на светлината | RGB + регулируемо бяло |
| Цветна температура | 2700-6500 K |
| Свързаност | Wi-Fi |
| С димер | Да |
| Съвместима платформа | Google Home, Amazon Alexa |
| Напрежение | 220-240V |
| Енергиен клас | A+ |
| Дълготрайност | 15 000 h |
| Изисква хъб | Не |
Какво има в кутията
- LEDVANCE SMART+ CLP40 Wi-Fi RGB крушка
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







